Call us on:+86-755-82594499

Klausimas: 1. kaip mes pradėti bendradarbiauti?

A: Visų mūsų rodo yra pritaikyti, paprastai mes pradedame nuo dizaino struktūrą ir dydį klientams. Šiame etape klientas turi papasakoti pagrindinė idėja apie tai, kur ekrano dedamas ant grindų, countertop, arba pakabinti prie sienos. Ir pasakykite mums išsamią produktų informaciją (dydis, svoris, kaip paskirties vietą) arba atsiųskite mums keletą dizaino produkto mėginiai, jei įmanoma.

Klausimas: 2. Ar galėtumėte padėti mums su iliustracijos?

A: Paprastai, tai yra klientas, kad iliustracijos patys, jei klientas turi sunkumų arba neturite dizaineris, kad meno kūrinių, mes galime padėti juos, kol jie teikia mums pagrindinius meno kūrinių ingredientas. Kitas yra spalva mėginiui sudaryti iki masinės gamybos.

Klausimas: 3 ar siūlote mėginio?

A: Taip, mes galime pasiūlyti tuščiojo mėginio arba spalvinga mėginys iš rašalinis spausdinimas, tai daugiausia klientams patikrinti dimensijos, popieriaus kokybę, svoris-remti galimybę.

Klausimas: 4. kiek laiko užtruks mėginiui sudaryti?

A: Tuščiojo mėginio turi 1-3days, spalvą mėginio turi 3-5days.

Klausimas: 5. kaip jūs imti pavyzdį?

A: Mes paprastai už nemažą sumą pinigų už paragauti, tik pakankamai padengti išlaidas. Mes ne savo pinigus dėl priėmimo mėginio. Kai užsakymas bus patvirtintas, mėginio mokestis gali būti išskaitomas iš viso užsakymo vertė.

Klausimas: 6. mes galime naudoti spalvą mėginio iš rašalinis spausdinimas patikrinti masinės gamybos spalva?

A: Ne, nes rašalinis spausdinimas procesas yra visiškai skirtingas nuo ofsetas masinei gamybai. Spalva skirsis nuo masinės gamybos spalvas. Jei vartotojai nori matyti, kaip tos spalvos atrodys kaip masinei gamybai, mes siūlome klientui A3 ar A4 dydžio spausdinimo įrodymą, kuriame yra 90 % netoli tos spalvos masinei gamybai.

Klausimas: 7. kaip jūs laivas mėginio?

A: Mes paprastai laivo DHL, UPS, FedEx ar TNT. Ir kurjerio išlaidas sumoka klientas prieš atvykimo. Jei klientas neturi kurjerių a/c, mes galime padėti klientams surasti ekonomiškai kurjerį agentas, ir tada klientų neimame kurjerio mokestis, mes perkelti į kurjerių agentas. Nesijaudinkite, krovinys bus visiškai įkrautos iš trečiosios šalies, kuri yra ekspeditorius.

Klausimas: 8.What's gamybos laiką urmu, kad? Ir mokėjimo terminai?

A:  Apie 15-20days po indėlių pasiekia mūsų sąskaitą iš TT, 40 % bendros sumos kaip užstatą. Po baigė ir tikrina Klientai prekės, 60 % likutis turi būti skiriamas tada, tai prieš laivybos.

Klausimas: 9. kaip parodyti klientams surinkti kartono rodymo tvarką?

A:   Mes siūlome montavimo instrukcija pagal eilutes ar pagal nuotraukas. Jei klientas vis dar sunku po peržiūros montavimo instrukcija, mes siūlome video, kad parodyti klientui aiškiai apie žingsnis po žingsnio.

Tyrimo
Your comments are always our motivation!
Namuose | apie mus | Produktai | Naujienos | Pramonės žinių | Susisiekite su mumis | Atsiliepimus | DUK | Mobilusis telefonas | XML | Pagrindinis puslapis
Copyright © JC POP EKRANAS (HK) CO LIMITED